About Us

Home Hakkımızda

Hakkımızda

MKS Metal Kapı Sistemleri Firması 2007 yılında yangın kapısı, Metal kapılar ve Kapı Kasaları üretimi amacıyla mühendis ortaklar tarafından kurulmuştur. İnşaat sektöründeki gelişmeler, kalite ve standart anlayışındaki iyileşmelerle günümüzde daha da önem kazanan yangın kapıları başta olmak üzere, acil çıkış kapıları, sac kapılar, camlı kapılar şaft kapıları, menfezli kapılar ve sac kapı kasalarının üretim ve montaj hizmetlerini vermektedir. İstanbul- Kartal’da bulunan 15.000 m2 alana sahip fabrikasında üretim yapmaktadır. Deneyimli ve uzman kadrosunun teknik bilgi ve hizmet anlayışı ile sektörde önemli projelerde aranan bir marka olmuştur.

Vizyonumuz

Biz sektörümüzde iș ahlakımız, çalıșma disiplinimiz, ürün ve servis kalitemizle tercih edilen uzun soluklu bir marka olmak amacıyla çalıșıyoruz.

Misyonumuz

Metal kapı sektöründe müșterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli ürünlerimiz ve teknik desteğimiz ile karșılamaya çalıșıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Aile – Bütün iș ortaklarımızla birlikte uyum içinde, aile sıcaklığında çalıșan bir takımız. İhtiyaçları olduğunda onlara yardım etmek, yakın olmak bizi mutlu ediyor.

Servis – Müșterilerimize kaliteli hizmet sunmak bizim için öncelikli. Satıș öncesi destekten, anahtar teslimine kadar her așamada müșterilerimizin çözüm ortağıyız.

Uyum – Biz müșterilerimizin ihtiyaçlarına kısa sürede adapte olup tatmin edici çözümler üretiriz.

Sürekli Öğrenme – Biz innovasyona açığız ve müșterilerimize daha iyi hizmet etmek için kendimizi sürekli geliștirme çabasındayız.

Etik – Etik değerler bizim için önemlidir. Güven, sözünde durma, verilen terminlere uyum bizim için önemli ve önceliklidir.

Kalite

Memnuniyet odaklı ürünler üretmek bizim için önemli.

İnovasyon

Daha iyi hizmet etmek içn kendimizi sürekli geliştirmeye açığız.

Zamanlama

Üreticiliği ve verimliliği arttırmak için harcanan zamanı bilinçli bir şekilde kontrol etmeye özen gösteriyoruz.